6. sı düzenlenen Blog yazarları bulışması dün gerçekleşti. Bugünü organize eden .Zeynep Özcan & Melike ve Meltem Ertunç & Esra Kars arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Tüm aile ordaydık diye biliriz. Birçok tanışmadığımız ama bloglarını sürekli olarak takip ettiğimiz arkadaşlarımızla yüz yüze tanışma fırsatı bulmış olduk .Bizler için çok güzel bir brunch hazırlanmış. Ne ararsan vardı denilecek birbirinden lezzetli yiyeceklerle bizleri mest eden Türk Balon Restaurant yetkililerinide burdan teşekkür etmek istedim. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde sponsorların bizler için dağıtmış olduğu birbirinden güzel hediyeler içinde teşekkür ederim.( Ne çok teşekkür ettim farkındayım ama sürekli japonlar gibi teşekkür edip selam veresim geldiOkadar mükembeldi yani.) Bukadar yorulup ama güler yüzlerini hiç eksik etmeyen arkadaşlarımız  hakkınızı nasıl öderiz hiç bilemiyorum.

12 Yorum

  1. Ne güzel bir gün geçirmişsiniz keşke Ankara'da da olsa böyle etkinlikler buluşmalar imrendim doğrusu.Mutlu haftalar canım.

  2. Senemcim seni tanıdığıma çok memnun oldum,insan ilk kez tanıştıkları insanlarla sanki yıllardır tanıyormuş gibi nasıl olur diyordum,oluyormuş meğer:)

  3. Teşekkür ederim arkadaşlar.Eminecim bak sen bize ogün el verdin marifetlerin geçer bizede inşallah. BU arada siizn gazınıza geldim facebokta ucuz kurabiye satan hatunun birine çemkirdim onunda tüm arkadaşları bana çemkirdi 🙂

Yorum Yaz