Vallahi başlık dan da anlıyacağınız gibi bu toplantımız ilki oluyor. Yaniii bunun daha gerisi var demek 🙂
Sıradaki buluşmada bende olacak. Arkadaşlarıma bir sürü süprizler hazırlıyorum bakalım istediklerimi yapabilecekmiyim. Canım arkadaşım Nirvana bizlere o gün ev sahipliği yaptı. Çok cici bir ev sahibi. Yaptığı pasta çok güzeldi. Damla sakızlı pasta ilk defa yedim. Mutlaka denemek isterim.Pardon ya ben size o gün kimler vardı onu demeyi unuttum hemen sıralayım. Ev sahibimiz Mutfak doktoru ( Nirvana ) , yemek sohbetleri( Yağmur) , Zeynepin yemek günlüğü (Zeynep) , Anneeligibi ( Reyhan) , Evrenelifkuyu ( Evren ) vede ben deniz efendim.
Nirvana ‘nın börkekleri

Nirvana’nın pastası
Yağmur’un kurabiyeleri
Evren’in Meyvalı keki

Reyhan’ın patates salatası
Zeynep’in kurabiyeleri
Buda benim yaptığım kısır

 Kısırın tarifini de bugün ekliyeceğim.  Arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir gündü. Ev sahibimiz nirvanaya ve eltisimiy di görümcesimiydi vallahi unuttum çok özür ama yardımları içinde onada çok teşekkür ederim. Biz oturduk o koşturdu hakkını helal etsin onuda yorduk.

16 Yorum

  1. Canım benim o gün orada olmaktan dolayı mutluyum. Herşey için ve tüm yazıların için teşekkür ederim. Umarım sonraki buluşmalarımızda o günkü kadar güzel geçer. :))

    Çok öpüyorum… 🙂

  2. canım ben bunlaraı kaçırmışım bari sana geleyim olur mu kabul eder misin masanda bana da yer var mıdır? herşey çok güzel görünüyor işim doğrusu çalışan biri olarak böyle sofraları çok sıklaıkla yapamıyoruz bu yüzden zaman zaman hoşuma da gitmö,iyor değil. ayrıca misafir ağırlamayı da çok seven birisiyim ger zaman soframda birileri olsun isterim. Görüşmek üzere Güzel bloğuna sevgiler bıraktım..

Yorum Yaz