Şarap bardağı ve çatal, bıçak KULLANAT MARKET.COM ‘un ürünlerini yeni keşfettim.Fiyatlarıyla dikkat çektiği kadar özel tasarımlı takımları ile de göz dolduran ürünlerini değişik sunumlarda kullanmak için denemeye başladım. Özellikle çok hoşuma giden ürünleri burada tanıtmak istedim. Şarap bardağını ben meyve suyu ikramında kullandım. Sizde istediğiniz içecekle servis edebilirsiniz. Bardakları gerçek cam gibi duruyor ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz çünkü hiç bir şekilde kansorejen madde içermiyor. Firma bu konuda özellikle çok hassas. Ciddi yatırımlar yapmışlar tesisler için. Dünya standartları neyse onlarda öyle üretim yapmışlar.Çatal ve bıçak takımını da öyle güzel yapmışlar ki kesinlikle metal sanarsınız. Gayet de keskin çok kullanışlı.
Aperatiflik Gümüş Görünümlü Plastik Kaşık


 Aperitif sunum kaşıkları inanılmaz şık.Özellikle meze tabağı yapmak isterseniz bunlarla çok özel bir sofra hazırlayabilirsiniz.

Martini Bardağı
 Adı her ne kadar martini bardağı olsa da efendim biz onu değiştirmesini biliriz deyip Bezelerimiz gösterişli fotojenik dursun diye bu bardaklarla servis ettim.

Roll-up Plastik Shot (Vodka/Tequila) Bardağı
 Bir zamanlar Roll-up Plastik Shot (Vodka/Tequila) Bardağı olan bu küçük şirin şeylerde meyveli yoğurt bardaklarımız oldu :))

Şampanya Bardağı
Dememe gerek yok sanırım buda Şampanya pardon hemen düzeltiyorum  boza bardağımız oldu :))

14 Yorum

  1. Aperatiflik Gümüş Görünümlü Plastik Kaşığa bayıldım ben bunu yurtdışında yaşayan birinin blogunda görmüştüm bayılmıştım..Sunumların çok şıkkk..

  2. Gerçekten cam gibi duruyor süpermiş canım ya ama biz bunları kullanıp atmaya kıyamayız ki yıkar yıkar kullanırız:) o kadar kaliteli ve gerçekçi duruyorlar ..

  3. Teşekkür ederim iyiki paylaştın çok lazım oluyor tek kullanımlık ürünler. Valla kullanat market bence sana reklam ücreti vermeli çokça müşteri çıktı gibi…

Yorum Yaz