Aileniz ile Birlikte Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz Çocuk Dostu Oteller

 

Çocuk dostu oteller, çocuklu aileler için bütün ayrıntıları detaylı bir şekilde düşünülerek hem çocukların hem de aile bireylerin daha konforlu ve keyifli tatil geçirmelerini sağlamaktadır. Böylelikle baba ve annelerin tatil sırasında kendilerine ait zaman ayırabileceği ve çocuklarının da hem keyifli bir tatil geçirirken aynı zaman da öğrenirken eğlenen bir zaman geçirmeleri için çocuk dostu aileler özel olarak etkinlikler, eğitimler ve aktiviteler vermektedir.

Çocuk dostu oteller bünyesinde çocuk oyun parkları, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, mini kulüp, çocuk büfeleri, çocuk oyun salonları, çocuk havuzları ya da çocuk animasyonları gibi birbirinden farklı ve keyifli aktiviteleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede çocuklu ailelerin çocukları buralarda keyifli zaman geçirirken hem eğlenip hem öğreniyorken aynı zaman da aileler de tatil sürelerini daha keyifli ve daha eğlenceli bir şekilde geçirebiliyorlar. Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinde birbirinden farklı aktivite ve eğitimleri bünyesinde bulunduran çocuk otelleri bulunmaktadır. Bu nedenle çocuk dostu oteller olarak hazırlayacağımız bu liste çocuklar için en iyi konforu, eğitimi, zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayan tesisler olacaktır. Bu nedenle farklı konaklama imkânlarının yanı sıra çocuklar için özel olarak tasarlanan ve hazırlanan çocuk alanlarında tatilin keyfini hem siz hem de çocuklarınız en iyi şekilde değerlendirecektir.

En Konforlu Çocuk Dostu Otelleri

  • Ladonia Hotels Zemda Gümüşlük: Gümüşlük merkeze 1 kilometre, Bodrum-Milas hava alanına 57 kilometrelik mesafede yer alan bu tesis denize sıfır konumda yer alan ve toplamda 30 oda ile hizmet veren en konforlu çocuk dostu otelleri arasında yer almaktadır. Denize sıfır konumda yer alan bu tesisin ayrıca kendine özel bir adet plajı da bulunmaktadır. Tesis bünyesinde araç kiralama hizmetinin yanı sıra açık restoran, bar, kuru temizleme gibi imkânların yanı sıra açık havuz bulunmaktadır. Ziyaretçilerin konaklama süresince keyifli zaman geçirebilmeleri amacıyla bilardo, masa tenisi, sörf ve bütün su sporlarını yapma olanakları bulunmaktadır. Bölgenin en iyi tesisleri arasında olmasının en önemli nedenleri arasında ise çocuk kulübü ve çocuk havuzunun olması nedeniyle en konforlu ve en keyifli çocuk dostu otelleri arasında görülmektedir. Gümüşlük bölgesini ziyaret etmek isteyen çocuklu aileler tarafından tercih edilmesi gereken bir oteldir.

    Ladonia Hotels
  • Club Calimera Serra Palace: Manavgat merkeze 14 kilometre ve Antalya Havalimanına 80 kilometrelik mesafede bulunan bu tesis denize sıfır konumda yer alan ve günlük olarak temizlenen odaları ile en konforlu ve en temiz çocuk dostu otelleri arasında yer almaktadır. Tesiste açık havuzun yanı sıra kendine özel bir adet plajı da bulunmaktadır. Tesiste konaklayan misafirlerin keyifli zaman geçirmeleri amacıyla animasyon, Fitness, Su kaydırağı, Mini futbol, sauna, tenis dersi, bilardo, futbol, mini golf, Masa tenisi, tavla, Türk hamamı, dart, SPA, masaj, oyun salonu, tenis kortu gibi aktiviteleri bulunmaktadır. Yemyeşil bir alan üzerine kurulu olması ve gezilecek ve görülecek bölgelere yakın bir konumda yer almasının dışında bu tesisi en önemli olanda tutan ise çocuk dostu oteller arasında ilk sırada yer almasıdır. Çocuklu ailelerin hem kendilerinin hem de çocuklarının daha keyifli, huzurlu ve konforlu bir tatil geçirmeleri amacıyla çocuklar için çocuk animasyonu, özel çocuk bakımı, çocuk havuzu, restoranda kullanılmak için çocuk maması, çocuk kulübünün yanı sıra çocuk diskosu gibi alanlar ile çocukların tatil dönemlerinde en keyifli tatili geçirmeleri amaçlanmaktadır.
Club Calimera Serra Palace
  • Alemdaroğlu Airport Hotel: Kars merkezde yer alan bu tesis bölgenin en konforlu ve en önemli tesis olmasının yanı sıra çocuk dostu otel olarak en iyi hizmeti vermektedir. Günlük olarak temizlenen 30 odası ile hizmet veren bu tesis bünyesinde Aerobic, Fitness, Türk hamamı, bisiklet kiralama, masaj ve canlı müzik gibi farklı aktiviteleri bunmaktadır. Şehir merkezinde yer alması sebebiyle hem Kars şehir merkezini hem de bölgede gezilecek ve görülecek bölgelere oldukça yakın bir konumda olması sebebiyle tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra çocuklu ailelerin keyifli ve rahat bir konaklama imkanı sağlamaları amacıyla güler yüzlü personelleri sayesinde en iyi hizmet verilmektedir. Kars ziyaretiniz sırasında tercih edebileceğiniz en iyi çocuk dostu oteller arasında yer almaktadır.
Alemdaroğlu Airport Hotel

Önerilen Yazı: Denizli’de Gezilecek Yerler

 

Senemin Yemekleri

Yorum Yaz